a nervous hello.

Píšem a následne mažem. Potom prokrastinujem, lebo tak to je už u mňa zvykom. A potom som zas a znova plná inšpirácie a celá akosi premotivovaná, ale tie myšlienky nie a nie uložiť do správnych slov. Neviem ako tomu predísť, neviem ako ujsť alebo zbaviť sa toho. Už hodnú chvíľu dúfam, že to prestane.

Môj život sa za posledné mesiace v mnohých smeroch obrátil o 180°. Samú ma udivuje ako veľmi som zmenila všetky moje sny a výhľady do budúcnosti, a aj tak celkovo pohľad na svet. Neviem však, či to bolo k niečomu dobré, keďže je zo mňa megalomanský chodiaci zmätok (teda aspoň ja sa tak cítim).

Môžem však podať pozitívny update. Úspešne som zmaturovala zo slovenčiny! (just three more to go..) Konečne mám čas upokojiť si myseľ, oddýchnuť si a snáď vybrať tú správnu cestu ďalej. Naďalej sa učím na svojich chybách a pokúšam sa vybudovať si nový, lepší životný štýl. Experimentujem v stravovaní, behávam aj cvičím jógu. Už po pár týždňoch som na sebe badala zmeny, som určite omnoho pokojnejšia a vyrovnanejšia. Dúfam, že takto to pôjde ďalej.

S príchodom leta a prázdnin som sa začala učiť nové jazyky, zameriavam sa hlavne na ruštinu, fínčinu (vďaka Domi som si uvedomila, aký krásny jazyk to je) a tak trochu aj írčinu.
O chvíľu zo mňa dokonca bude vodička (DÚFAM).
Opäť mám prichystaný nepotrebný zoznam kníh, ktoré si chcem prečítať. Už teraz viem, že budem čítať knihy, ktoré mi padnú do oka medzi regálmi knižnice.
 
Čiže takto približne bude vyzerať moje leto. Pravdepodobne nenavštívim žiadnu prímorskú destináciu, ani nebudem nikde brigádovať. Toto leto sa venujem sebe a svojim najdrahším.

Zhruba pred mesiacom som bola na koncerte úžasnej Princess Chelsea. 

Hľadám vhodné témy na blog všade okolo seba. Snáď to všetko budem skladať do slov častejšie ako doteraz. Pravdu povediac, písanie mi veľmi chýba. Tak teda čoskoro! 

Comments

Popular Posts